Koszty przesyłki do Polski

Zamówienie poniżej
249zł
Zamówienie powyżej
249zł

Paczkomat InPost - przedpłata

9,90 zł Bezpłatnie!

Przesyłka kurierska - przedpłata

11,90 zł Bezpłatnie!

Przesyłka kurierska - pobranie

15,90 zł Bezpłatnie!

Koszty przesyłki poza granicę Polski

Koszt brutto Przewoźnik

Austria

47,00 zł

Belgia

40,00 

 

Bułgaria, Rumunia

69,00 zł

Chorwacja

65,00zł

  

Czechy, Litwa, Węgry

35,00zł

  

Dania, Portugalia, Szwecja

49,00 zł

 

Hiszpania, Estonia

59,00 zł

 

Finlandia, Grecja

72,00 zł

Francja

53,00 zł

Holandia

45,00 zł

Luksemburg

43,00 zł

 

Niemcy

38,00 zł

Słowacja

33,00 zł

Słowenia

42,00 zł

Ukraina

130,00 zł

Wielka Brytania i Irlandia Pn.

65,00 zł

Włochy

63,00 zł

Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, napisz do nas. Sprawdzimy możliwość wysyłki. 

Czas  i koszt wysyłki:

Standardowy czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-5 dni roboczych (większość przesyłek nadawana jest w ciągu 2 dni), za wyjątkiem produktów marek Fobya i Knitis, które są produkowane po zamówieniu. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku około godziny 12.00. Przesyłki wysyłane są w kolejności składania zamówień. Nie wysyłamy przesyłek po przesłaniu potwierdzeń wygenerowanych z banku, skanów lub zdjęć dowodów zapłaty.

Koszt przesyłki:
Koszty przesyłki podane są podczas procesu składania zamówienia. Zamówienia z wysyłką do Polski na kwotę 249zł i wyższą nagradzamy darmową wysyłką niezależnie od wybranej formy płatności i dostawy.

Formy dostawy:

Kurier DPD - przesyłka kurierska / przesyłka kurierska pobraniowa (najszybsza forma przesyłki).
Przesyłka kurierem dostępna jest przy wpłacie za pomocą Przelewy24, bezpośrednio na konto jak i za pobraniem. Firma kurierska deklaruje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. W dniu wysyłki otrzymują Państwo email z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia.

Paczkomaty InPost - wygodna i szybka forma dostawy dla zamówień opłaconych z góry. Twoja przesyłka trafi do wybranego paczkomatu zazwyczaj już następnego dnia roboczego po nadaniu, a odbierzesz ją o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze.

Poczta Polska - aktualnie za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy przesyłki wyłącznie do Wielkiej Brytanii. 

Opakowanie:
Wszystkie produkty zapakowane są w oryginalną folię. Przesyłki kurierskie pakowane są dodatkowo w foliopaki lub - w przypadku większych przesyłek - w dodatkowy karton. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówiony towar dojdzie w stanie nienaruszonym.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.