Nie ma takiej konieczności. Zamówienie można złożyć również jako niezarejestrowany kupujący (gość). Jednak dzięki posiadaniu konta możesz liczyć na dodatkowe rabaty i okazje. 
Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Można również złożyć zamówienie telefoniczne w dni robocze w godzinach 9.00 do 17.00. Zamówienia są realizowane w dni robocze.
Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia / opłacenia zamówienia. Na karcie produktu podany jest czas wysyłki - jeśli nie jest podany czas wysyłki jest standardowy i wynosi 1-5 dni. Do tego czasu należy doliczyć 1 dzień roboczy na dostawę. W przypadku zamówień kilku produktów z różnym czasem wysyłki, czas realizacji może się wydłużyć.  
Niestety nie ma takiej możliwości. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie wysyłkową.  
Większość produktów mierzona jest na płasko, bez rozciągania. Jeśli jest inaczej odpowiednia informacja znajduje się w opisie produktu, nad tabelą rozmiarów. 
Tak. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura w postaci elektronicznej lub paragon fiskalny. Faktury wysyłane są mailem najpóźniej 2 dni po wysyłce zamówienia (zazwyczaj tego samego dnia).
Z uwagi na dużą rotację produktów na wpłatę czekamy maksymalnie 7 dni kalendarzowych. Zamówienie nieopłacone po tym czasie będzie anulowane. 
Płatności można dokonać przelewem internetowym (szybkie płatności Przelewy24, płatności opóźnione PayPo), przelewem bankowym lub pocztowym na wskazany w podsumowaniu zamówienia numer konta lub opłacić zamówienie przy odbiorze (opcja dostępna wyłącznie jako przesyłka kurierska za pobraniem).
Tak, każde opłacone z góry zamówienie możemy wysłać za granicę. Szczegóły i koszty dostawy znajdziesz w zakładce Dostawa i koszty wysyłki w dolnej części strony. 
Wszelkie informacje na temat zwrotu, wymiany i reklamacji znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach w dolnej części strony.
Oczywiście. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wszelkie dane osobowe są chronione, a wszelkie operacje są szyfrowane (certyfikat SSL). Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.